SOUTĚŽ: Vylep, vyfoť, vyhraj!

Server OO.o.cz ve spolupráci se společností blue.point Solutions, s. r. o. vyhlašuje soutěž s názvem "Vylep, vyfoť, vyhraj!". Pokud chcete podpořit kancelářský balík OpenOffice.org, vytiskněte si jeden z dvou dostupných plakátů a vylepte ho na libovolném k tomu určeném místě, svůj počin vytofografujte a zašlete jej na e-mail molcanf@openoffice.org. Nejaktivnější vylepovač plakátů získává linuxovou distribuci SUSE LINUX Professional 9.3 v hodnotě Kč 3.000,-. Uzávěrka soutěže je 26. 7. 2005.

Autor: admin

Komentáře

admin odpověděl -

Zdravim,

prave proto jsem do vyhlaseni souteze napsal "...a vylepte ho na libovolném k tomu určeném místě,...", myslim tedy plochy k tomuto urcene. Urcite je to nebezpecne, ale jsem si jist, ze lide, kteri se venuji OSS/FS jsou vetsinou bytosti inteligentni a nebudou tohoto zneuzivat... Spis bych preferoval vylepeni plakatu na nastenky zakladnich, strednich i vysokych skol...

Uvidime, jak to cele dopadne ;-).

Filip Molčan

-- mylinux.cz - o tučňáčích, ďáblících a lidech

Veritas odpověděl -

Spis bych preferoval vylepeni plakatu na nastenky zakladnich, strednich i vysokych skol.

hlavně ted na začátku prázdnin, to bude mít velký efekt :-) Si to přečte školník a dvě uklizečky :-) Ale existují místa, kde se dá oslovit ta část populace, která je cílová. Počítačové herny, pokud to schválí majitel, prodejny knih atd.... Najde se toho spoustu a legálně, je to prostě o domluvě.

Nehledejte hry v Linuxu. Linux je hra.

admin odpověděl -

Zdravim,

>> hlavně ted na začátku prázdnin, to bude mít velký efekt :-)

:-) pravda :-) nicmene na vysokych skolach je spousta zaku i o prazdninach ;-) herny jsou dobry napad...

Preji pekny den,

Filip Molčan

-- mylinux.cz - o tučňáčích, ďáblících a lidech