Novell na Invexu 2006

Možná jste to už zaregistrovali z různých jiných informačních zdrojů, ale proč neudělat tak trochu oficiální oznámení? Novell, společně s vývojovou pobočkou SUSE v České republice, po několikaleté přestávce připravuje svou expozici v rámci Invexu, lépe řečeno Digitexu. Hlavním tématem bude SUSE Linux Enterprise Desktop, ale i ostatní přednášky budou s Linuxem úzce spjaté – Linux je teď jedním z hlavních témat Novellu obecně. Tak jaké to bude?

Bude to velké! Zatím neprozradíme všechno, ale rozhodně vás chceme do Brna pozvat, abyste se přišli podívat! Ať už nás podpořit, nebo zkritizovat, podle chuti. Najdete nás na stánku číslo 6 pavilonu B (odkaz na [?:http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-inv.nsf/WWWAllPDocsID/VJEK-6B7CTZ?OpenDoc... plánek]). Kde se na vás budeme těšit! Abychom vás nalákali, budou se v následujících dnech na tomto portálu objevovat anotace z připravovaných přednášek, různé doplňkové informace z programu (nebude chybět ani SUSE Linuxový installfest), informace o partnerech, kteří se budou na produkci podílet s námi, a tak dále a tak podobně.
Jako první v Česku můžete vidět návrh naší expozice, který je na přiložených obrázcích. Sami vidíte, že to nebude nic uťápnutého.


Stánek Novell zepředu

Pohled na stánek zepředu


Stánek Novell zezadu

Pohled na stánek zezadu


Stánek Novell perspektiva

Pohled na stánek v perspektivě

Všechny obrázky jsem přidal do kategorie [?uvnitr:image/tid/43 Různé].
SUSE Linux je nejsilněji zastoupený linuxový distributor v Česku, SUSE Linux s.r.o. má naplánovaný další růst a tomu by měla odpovídat i naše prezentace. Doufáme, že pro ty nerozhodnuté z vás, kteří si účast na Invexu rozmýšlíte, bude naše přítomnost další argument pro!

P.S. Doufám, že nás na základě přiložených vizualizací nebudete brát za slovo! (za luxusní černé pozadí neručíme :-))

Komentáře

ra100 odpověděl -

Skoda, ze to nie je cez vikend:-(
Velmi rad by som isiel.Tolko by som sa chcel popytat...

ludek.safar odpověděl -

... připravovat expozici. Ale areál je bohužel pro veřejnost o víkendu ještě uzavřený. Nicméně Brno je části Slovenska ještě blíže než z Česka... :-)

jiri.vetvicka odpověděl -

Fotky určitě budou, chystáme se tam též ;)

Close the world, open the next.

ra100 odpověděl -

To ano,ved ani ja to nemam daleko.Ale musim byt do 17:00 v praci:-(
Tak mozno na buduci rok.