2 příspěvky / 0 new
Poslední
Neznámý
Obrázek uživatele Neznámý
MSI Bluetooth + 6230 + SuSE 9.2 CZ - 2 minuty maximum ????

Ahoj,

mam MSI bluetooth dongle, 6230 s eurotelem data nonstop a SuSE 9.2 CZ. Vse se spravne nadetekuje, nakofiguruje, bezi , ale vzdy se mi maximalne do dvou minut bezduvodne odpoji.... v logu nic, vse spokojeno, az na to, ze nikdy nestanu vubec nic, pac se mi to stale odpojuje...

Stejny hardware ve FC3 jede zdela v pohode, toz chyba bude nekde v SuSE... nevite nekdo, co s tim ??? Fedora se mi ale z mnoha duvodu nelibi ... pouzivat ji ale nechci, SuSE mam koupenej, ale bohuzel to nedokopu ke spojeni delsimu nez ty 2 minuty.... Poradte, prosim.

Diky Roman

basset@click.cz

Obrázek uživatele admin
Offline
Naposledy viděn: 6 let 3 dny zpět
Připojen: 19.03.2005 - 15:51
dve minuty

Zdravim,

jaky program pouzivate pro vytacene pripojeni?

fm

-- mylinux.cz - o tučňáčích, ďáblících a lidech

Filip Molcan
http://www.molcan.cz

Obrázek uživatele beitlj
Offline
Naposledy viděn: 11 let 1 měsíc zpět
Připojen: 18.04.2005 - 15:50
MSI Bluetooth + 6230 + SuSE 9.2 CZ - 2 minuty maximum ????

Tohle sem resil na SUSE 9.1, musi se zeditovat nejaky soubor v /etc/ppp a pokud pouzivate kppp musi se mu nastavit prava spousteni .... Kam jen ja ten postup zalozil, mam to totiz nekde poznamenany a nevim kde to mam ... :-( Mno, Filipe, nepsal jsem ti to ?

Obrázek uživatele sure
Offline
Naposledy viděn: 14 let 10 měsíců zpět
Připojen: 04.05.2005 - 22:11
Lama nejen na bluetooth

Jsme v Linuxu úplný začátečník... můžete mi poradit jak připojit Nokii (v mém případě 6310i) pomocí bluetooth k PC? A vytvořit vytáčené připojení... Vidím, že s tím máte bohaté zkušenosti.

Děkuji

Obrázek uživatele rebel
Offline
Naposledy viděn: 17 let 4 měsíce zpět
Připojen: 18.04.2005 - 12:14
Bluetooth GPRS internet

Mam pocit, ze je treba pppd pridat tenhle argument:

lcp-echo-interval 0

A to bud do /etc/sysconfig/network/providers/$NAME (NAME je jmeno providera pro to GPRS),

nebo nekam do /etc/ppp/options.