Web AudioLinux na plnohodnotné doméně

audiolinux-logoDnes došlo k přesunu mého webu AudioLinux z adresy audiolinux.czweb.org na plnohodnotnou doménu druhého řádu www.audiolinux.cz. Design stránek se nijak nezměnil a stále tam najdete články a hlavně návody pomáhající začínajícím i pokročilým uživatelům a to nejen z oblasti audia, ale i grafiky a vůbec celého systému. Děkuji za přízeň a ať vám je web na nové adrese k užitku. Zdraví Aidamos.

P.S.: Vznikla i příslušná stránka na Facebooku: https://www.facebook.com/audiolinux

Autor: Aidamos

Komentáře

Aidamos odpověděl -

Fakt se Ti to líbí nebo to je ironie? Já osobně uvažuju o tom, že oba tyhle bannery odstraním. Už to není moc aktuální. Vycházelo to původně z téhle kampaně: http://legalne.snadne.net/

JirkaZ odpověděl -

Jen dodám k problematice extrakce ikon (a kursorů) z *.exe souborů, kterou jsem zahlédl na Audiolinuxu: kromě win programů (kde to mimo zmíněného IcoFX umí třeba i Irfan, taktéž funguje pod Wine...) lze použít linuxový program wrestool z balíku icoutils http://www.nongnu.org/icoutils/. Funguje jen v konzoli, ale to pro jednoúčelové použití snad nevadí. *.rpm balíčky jsou zde: http://download.savannah.gnu.org/releases/icoutils/.

Pod Wine by měl fungovat i program WineIcons http://wineicons.sourceforge.net/.