Redakce

Jelikož bychom rádi vyhověli zvídavým uživatelům, kteří chtějí vědět něco bližšího o týmu, který stojí za portálem suse.cz, připravil jsem toto malé povídaní. Stejný popis najdete i v odkazu kontakty

Jiří Větvička

MichalTím prvním, koho vám představím, budu já sám. Narodil jsem se v roce 1982 v Děčíně, vystudoval jsem Obchodní akademii v Děčíně, kde jsem se též poprvé seznámil s operačním systémem OS/2 a Linux (konkrétně Red Hat). Od letošního roku jsem i zaměstnancem firmy blue.point Solutions, kde jednak působím jako servisní technik a jednak jako redaktor tohoto portálu. Mezi mé hobby patří současná práce a též cyberpunk, japonské anime, ekologie a vegetariánství. Možná by se hodilo podotknout, že svým pravým jménem se jmenuji Michal Limberk a Jiří Větvička používám více méně jako svůj literární pseudonym. Pokud by měl někdo zájem může nahlédnout do mého nepravidelného blogu nebo stránek věnovaným cyberpunku.

Filip Molčan

FipaMůj velký kamarád, spolužák z Obchodní akademie v Děčíně a též současný zaměstnavatel, spoluzakladatel a ředitel společnosti blue.point Solutions. Narodil se roku 1981 a za svůj život už stihl kde co. Založit a stát se předsedou sdružení OSS Alliance, vytořit mezinárodní server o systému IBM OS/2 - www.os2.cz. A též se stát členem spousty projektů a spolků - Českého lokalizačního týmu OpenOffice.org, czilla.cz, Českého spolku uživatelů operačního systému IBM OS/2, Sdružení uživatelů Linuxu, Sdružení uživatelů MacOS, odborné skupiny Ministerstva informatiky pro služby infrastruktury IDABC. Jako externí spolupracovník přispívá či přispíval do časopisů Živě.cz, Tiscali.cz, iDNES, Computer, e-biz. Jeho blogovací počin můžete shlédnout na www.mylinux.cz

Přemysl Šumpela

Člověk jehož jméno sice není vidět, ale svou skrytou prací, nejen na kódu tohoto portálu, nám velmi pomáhá. Málomluvný člověk, ale jeden z nejvíce vzdělaných lidí, co znám, v oblasti Linuxu a php/mysql.

Tomáš Šumpela

Díky jeho upravám css se můžete kochat tématem suse.cz. Více nám, stejně jako jeho bratr, nedovolil uveřejnit ;)

Externí spolupracovníci

Pan Vladimír Fárek, pan Luděk Šafář a koty, patří dík za jejich příspěvky. Pokud se chcete i vy podílet na tomto portále stačí jen zaslat svůj článek na suse@blue-point.cz a my ho rádi uveřejníme.

Komentáře

jiri.vetvicka odpověděl -

Na veškeré dotazy týkající se mě popřípadě mých spolupracovníků, rád odpovím ;)

Close the world, open the next.

JirkaZ odpověděl -

když už dopředu víte, že to sem nepatří?

Podívejte se do nových příspěvků dole.

Veritas odpověděl -

Díky, konečně vím co jste zač! :-)

Tak díky za tento portál...

Nehledejte hry v Linuxu. Linux je hra.