Přenos souborů po icq v Gaimu

Mám pro vás jednu dobrou zprávu, všichni co používáte gaim a icq: Dostali sme dárek :-)
Ano je to tak, ač to zní neuvěřitelně, naprosto bezchybně funguje přenos souborů po icq, jak mezi icq -> gaim, tak gaim -> icq i gaim -> gaim.
Vše sice až ve verzi 2.0, ale ta je již ve stádiu beta 5 což je poslední betaverze a tedy se všichni můžeme těšít na stable verzi.
Mimo to verze 2.0 přináší spoustu vylepšení a opravdu to stojí za to. Zníním jen indikaci příchozích zpráv na ikonce v panelu, přepracované menu nastavení, animovaná posun textu ve zprávách... prostě velký krok ve vývoji.
Stahovat betaverzi můžete zde:
Gaim 2.0 beta5 download

Autor: Luke7

Komentáře

mayo odpověděl -

Ja gaim 2 beta používam už asi 2 mesiace. Ale na 2 beta 5 automaticky neponúkne názov súboru pri ukladaní. To je veľká chyba. Aj ja budem rád, keď už bude stable verzia.

mayo odpověděl -

Beta 4 alebo beta 5? Na beta 4 to ide v pohode ale tá nie je v repozitároch openSuSE10.2 je tam len beta 5. Aj kamarát má ten istý problém. A dokonca na gaime mi na 10.2 ani zvuk nešiel. To som spravil tak, že som dal spúšťať zvuky príkazom play.

Luke7 odpověděl -

Ano s tím souhlasím, zvuky je třeba zprovoznit tak že ne napíše play %s do kolonky příkaz. Já používám beta5, a ty soubory to pojmenovává automaticky...prostředí gnome, v tom by mohl být ten rozdíl...