openSUSE conference 2012

openSUSE conference 2012Dovolujeme si vás pozvat na openSUSE Conference 2012, která se bude konat 20. - 23. října na Českém Vysokém Učení Technickém v Praze. Stejně jako všechny předchozí události openSUSE, se bude konference snažit zvýraznit otevřenost v openSUSE, přivést dohromady přispěvatele do openSUSE a členy a přispěvatele dalších svobodných projektů. Téma letošní konference je "Bootstrapping awesome!".

Letos se na stejném místě budou konat i tři další události: Linux Days, největší česká událost věnující se svobodnému software; první Gentoo Minisummit; a 14. konference SUSE Labs. Spojením tolika projektů a lidí na jednom místě vznikne kreativní a zábavné prostředí, místo kde se nápady stávají skutečností a jsou navázána nová přátelství!

Byla vytvořena komise, která očekává návrhy na přednášky, prezentace a workshopy na široké množství témat. Pokud víte o vytváření balíčků a nástrojích kolem něj, účastníte se vývoje základů Linuxu jako třeba jádra nebo jiných nástrojů, upravujete GNOME nebo KDE, jste zkušený správce systému nebo máte nějaké jiné zajímavé téma, neváhejte a přečtěte si co hledáme!

Na openSUSE konferenci očekáváme účast asi 500 vývojářů svobodného software, testerů, expertů na použitelnost, umělců a profesionálů. Celá kombinovaná konference přiláká přes 1500 lidí. Vstup na openSUSE Conference, Linux Days, SUSE Labs konferenci i Gentoo Summit je zdarma a doporučováno se předem zaregistrovat. Už při registraci zdarma dostanete visačku s vlastním jménem a tašku plnou reklamních předmětů sponzorů. Mimo jiné mezi nimi bude i plyšový openSUSE chameleon Geeko.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <h2> <pre>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.