Michal Hrušecký kandiduje do vedení openSUSE.

M.Hrušecký - Zdravím všechny, openSUSE volby jsou za rohem a já se rozhodl, že budu kandidovat a ucházet se o jedno křeslo. Pro ty kteří mě neznají, bych chtěl povědět, proč právě mě vzít v úvahu jako možnost.


Kdo jsem


Jsem třicátník, žijící v Praze a miluji openSUSE (a Gentoo) SUSE 6.3 byla moje první linuxová distribuce. Několik jsem jich vyměnil a časem se aktivně připojil k openSUSE komunitě před více jak šesti lety. Pracoval jsem 5 let pro SUSE na držbě balíčků pro openSUSE. Účastnil jsem se také openSUSE Konference v Praze jako člen organizačního týmu.
V současné době pracuji ve firmě, která se jmenuje Eaton. Mám mnoho přátel v SUSE stejně jako v openSUSE. Snažím se šířit povědomí o openSource obecně, ale hlavně o openSUSE. Dokonce máme několik openSUSE serverů i v práci hej :-)


Co bych chtěl ve vedení openSUSE dokázat ? A co vidím na křesle vedení openSUSE?

Vedení dělá nudnou část práce, aby všichni ostatní mohli dělat skvělou a záživnou práci v projektu. Vedení povzbuzuje lidi, aby se nebály dělat nové věci. Také zahlazuje ostré hrany a odstraňujě překážky, naslouchá lidem a snaží se je spojit dohromady. Pokud je potřeba, vedení hájí a brání projekt od možných hrozeb, naštěstí v dohledné době žádnou hrozbu nevidím.


Co bych chtěl dokázat?

Myslím, že vedení by tu mělo být proto, aby vás v co největší míře podpořilo.
openSUSE jako distribuce má za sebou náročný rok. Prošla mnoha změnami a myslím, že nás čekají ještě další výzvy. A já bych rád pomohl připravit cestu tak, aby byla co nejschůdnější.


Proč volit právě mě?


Proč volit právě mě? Protože neslibuji žádné růžové poníky, ale můžu vám slíbit, že udělám maximum proto, abych podpořil právě vás a pomohl projektu, aby se hýbal směrem jaký sám chce. Naslouchám ostatním a snažím se vše mirumilovně vyřešit. Mám skoro vždy úsměv na tváři a je hodně těžké mě nas . . . :-)
Takže ať se děje co se děje já jsem klidný a trpělivý, volím mírumilovné řešení ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

ZDROJ
http://michal.hrusecky.net/2014/12/running-for-the-board/#.VJJ-BcbUJSc

Nedávný článek o probíhajících volbách
http://www.opensuse.cz/3-volna-kresla-ve-vedeni-opensuse

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <h2> <pre>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.