Jak registrovat SUSE LINUX

Vítáme vás na novém portále, v němž se provedlo několik změn z nichž nejvýraznější je postup registrace vašeho SUSE LINUX. Nejprve musíte být řádně zaregistrováni a přihlášeni na našem portále, k tomu vám postačí vyplnit jméno a e-mail. Po vytvoření nového účtu máte v levém sloupci blok se svým jménem, kde je přístupná volba můj účet.

Po kliknutí na tuto volbu se objeví několik záložek, z nichž nejdůležitější je položka registrace produktů. Ta slouží k ověření vašeho čísla a následnému zaslání uživatelské příručky, spolu s čerpáním instalační podpory. V kartě moje produkty je seznam vámi zaregistrovaných produktů. V kartě přidat produkt, pak najdete rozbalovací menu se seznamem registrovatelných produktů. Po jeho výběru budete dotázáni na registrační číslo, čímž celý proces končí. Registrace produktů je možná pro SUSE LINUX 10.1 a SUSE LINUX 10.0. Uživatelé SUSE LINUX 9.3 se svými dotazy mohou obracet již jen do diskuzního fóra.

Pro zdárné zaslání příručky je též potřeba správně vyplnit svou adresu, což se provede v sekci upravit - Kontaktní údaje. Nebo rovnou při registrování se na tento portál. Pokud jste tyto údaje již v minulosti vyplňovaly, zůstávají vám i v této verzi portálu.

Po zaregistrování svého produktu máte nárok na uživatelskou příručku a na čerpání e-mailové technické podpory na mail podpora@suseportal.cz. Lze využít i jednoduchý webový formulář dostupný pod volbou moje podpora.