Jak provést registraci?

Pokud si zakoupíte krabicovou verzi SUSE Linux 10.0 dojde vám s registračním klíčem. Registrací na našem portále získáte řadu výhod. My se teď podíváme, kde nalézt registrační číslo a kam ho zadat.

1. Po zakoupení Suse Linux 10.0 k vám dorazí fešná krabice, která obsahuje 5 CD, 1 dvojvrstvé DVD a anglický manuál (český obdržíte automaticky po registraci produktu na portálu).

Krabice

2. CD i DVD se nachází v papírové krabičce, na jejíž zadní straně je vyobrazen váš registrační klíč. Je to ten v levém dolním rohu a tvoří jej 14 znaků - 10 čísel a 4 velká písmena.

Krabička

3. Pokud jste již zaregistrováni a přihlášeni na našem portálu máte na levé straně pod svým uživatelským jménem volbu - Můj účet, v odkazu se pak nachází 4 záložky z nichž třetí nese název Upravit a pod ní je pak volba Registrace.

Upravit-registrace

4. V dolní části této sekce se pak nachází kolonka s názvem Registrační číslo SUSE LINUX 10.0, kam vepište číslo z krabice. Tím automaticky získáte řadu již zmiňovaných výhod, mezi nimi i oficiální instalační podporu pro tento produkt.

Krabice

5. Pokud ještě nejste zaregistrováni na našem portále, nebo se chcete dozvědět další podrobnosti o registraci pokračujte zde.

Komentáře

treznicek odpověděl -

To čerpání podpory pro Suse a OOo zůstalo stejný jako u 9.3

Zrovna bych potřeboval poradit s instalací wi-fi komponent :)

(bágl jsem už zaregistroval)

admin odpověděl -

Ano, zustalo, obratte se na suse@blue-point.cz ;-).

Filip Molčan

-- mylinux.cz - o tučňáčích, ďáblících a lidech

Edo odpověděl -

Zasielate cesky manual aj na Slovensko, alebo som odkazany na anglicky manual?