2 příspěvky / 0 new
Poslední
Obrázek uživatele rkoperdak
Offline
Naposledy viděn: 9 let 3 měsíce zpět
Připojen: 03.10.2006 - 10:20
Wifi Acer 5100

Dobry vecer, mam ntb Acer aspire 5100, po instalaci Suse 10.2 mi detekuje wifi sitovku AMBIT Microsystem TravelMate 2410. Pri spusteni Network manager se mi nezobrazi zadne site ktere jsou dostupne v okoli a viditelne v OS windows, v pripade ze dam v Networkmanageru Pripojit k jine bezdratove siti, zadam nazev site a dam wep klic, zobrazi se hlaska Aktivuje se bezdratove pripojeni eth1 a skonci to na 28%. V terminalu po zadani prikazu iwconfig mi vypise eth1 a nazev karty Broadcom 4318. Dekuji za kazdy prispevek, ktery mi pomuze vyresit tento problem. Dekuji Robert

Obrázek uživatele honzaS
Offline
Naposledy viděn: 15 let 9 měsíců zpět
Připojen: 09.01.2007 - 15:20
Jak máte nastavené

Jak máte nastavené bezdrátové síťové rozhraní? Co si musíte nastavit pro připojení do té sítě (statické IP nebo DHCP).
Podívejte se také sem: Yast -> Síťová zařízení -> Síťová karta -> a na wifi kartě nastavit způsob její aktivace a změnit třeba na "Při startu".

honzaS

Obrázek uživatele rkoperdak
Offline
Naposledy viděn: 9 let 3 měsíce zpět
Připojen: 03.10.2006 - 10:20
Je to klasick yDLS router od

Je to klasick yDLS router od BT Telecomu, nastvji DHCP. Zkousel jsem menit aktivace - vsechny ktere tam byly. Jinak dekuji za odpoved. R

Obrázek uživatele honzaS
Offline
Naposledy viděn: 15 let 9 měsíců zpět
Připojen: 09.01.2007 - 15:20
Při konfiguraci wifi karty

Při konfiguraci wifi karty přes Yast máte zaškrtnutou volbu "Ovládat pomocí Network Manageru"?
V opačném případě není zařízení NM spravované.

honzaS

Obrázek uživatele rkoperdak
Offline
Naposledy viděn: 9 let 3 měsíce zpět
Připojen: 03.10.2006 - 10:20
Hotovo

Dekuji vsem kteri se snazili pomoc. vyresil jsem to pres bcm43xx fwcutter a slape to jako hodinky. Jeste jednou moc dekuji za pomoc. Robert