2 příspěvky / 0 new
Poslední
Obrázek uživatele Petr Bögi
Offline
Naposledy viděn: 9 let 6 měsíců zpět
Připojen: 16.06.2013 - 15:07
SKYPE do 13.1 64 bit verze

Řešil jsem SKYPE pro 13.1 64 bit verzi na www.skype.cz, ale bohužel je to jen 32 bit verze pro 12.3, navíc se to musí přemodulovat a tak jsem našel řešení, které je velmi jednoduché,SKYPE je plně v češtině ve verzi 4.3.0.37,což je verze nejnovější a funguje vše jak má,webkamera i mikrofon.

Jak postupovat?

Na stránkách http://software.opensuse.org/package/skype si stáhněte jedním klikem aplikaci, již nemusíte nic doinstalovávat, vše se již instaluje i repozitáře.Vybírat můžete ze 4 zdrojů, já použil ten prvý.

Distribuce: 
Obrázek uživatele bashina
Offline
Naposledy viděn: 9 let 5 měsíců zpět
Připojen: 26.05.2014 - 13:20
Chtěla bych se zeptat zdali

Chtěla bych se zeptat zdali tahle verze bude fungovat i na raspbianu? Ráda bych si už i na Pi dala skype....

Obrázek uživatele klerik
Offline
Naposledy viděn: 7 let 5 měsíců zpět
Připojen: 09.08.2012 - 18:51
Skype

Za prvé jsi na fóru openSUSE, takže otázka s raspbianem je zde trochu nevhodná a za druhé, abych odpověděl na Tvou otázku, tak na rapsbianu Skype nepustíš, leda bys tam rozjela nějakej android a pustila Skype na něm.

Obrázek uživatele ferri
Offline
Naposledy viděn: 6 let 9 měsíců zpět
Připojen: 02.10.2012 - 21:37
Raspberry Pi

Raspbian je operačný systém pre Raspberry Pi založený na Debiane a nie openSUSE.
Tvoje správne fórum je
http://www.raspberrypi.org/forums/
Čo som si všimol, tak Skype tam bolo už riešené.

openSUSE Leap 42.2 KDE

Obrázek uživatele bashina
Offline
Naposledy viděn: 9 let 5 měsíců zpět
Připojen: 26.05.2014 - 13:20
jj já vím že jsem na Suse...

jj já vím že jsem na Suse... jenom jsem se zeptala na skype když už o tom byla řeč... protože mě to žere a možná to někdo z vás vyspělejších bude vědět udělat... hmmm ... to jenom jako úvaha...

Obrázek uživatele ferri
Offline
Naposledy viděn: 6 let 9 měsíců zpět
Připojen: 02.10.2012 - 21:37
Technickejsie forum

V tom prípade musím sebakriticky priznať, že české fórum Fedora bude asi vhodnejšie.

openSUSE Leap 42.2 KDE

Obrázek uživatele bashina
Offline
Naposledy viděn: 9 let 5 měsíců zpět
Připojen: 26.05.2014 - 13:20
Ferri, se mi zdá, že máš co

Ferri, se mi zdá, že máš co říct do hodně věcí. Koukla jsem se na tu fedoru no moc tam toho nevědí, řekla bych že ty máš víc zkušeností.
měla bych ale jednu otázku z jiného soudku. Chtěla bych manželovi a synkovi dát tady vytisknout tričko no nevím zdali tenhle obrázek bude dost ok pro ten tisk.
Image and video hosting by TinyPic

Obrázek uživatele ferri
Offline
Naposledy viděn: 6 let 9 měsíců zpět
Připojen: 02.10.2012 - 21:37
Dakujem

Ďakujem za prejavenú dôveru. :)
Tvoj obrázok som našiel maximálne v rozlíšení 256x300. To je málo aj na vytlačenie na A4.
Ale tento (http://i.ytimg.com/vi/zlrQU41zwqw/maxresdefault.jpg) by už mohol stačiť aj po prípadnom orezaní.

Asi by mal správca fóra posledné dva príspevky tejto diskusie už premiestniť do inej sekcie fóra, aby sa tu nemiešali dve témy.

openSUSE Leap 42.2 KDE