1 příspěvek / 0 new
Poslední
Obrázek uživatele ProkopHapala
Offline
Naposledy viděn: 15 let 7 měsíců zpět
Připojen: 07.08.2007 - 09:36
Je rozdíl v podpore mezi RadeonHD3650 a Radeon9600?

Zdravím,
uvazuji o výmene me staré Radeon9600 za novou RadeonHD3650 do AGP 8x.

zajimalo by me jestli je podopora u RadeonHD3650 nejak lepsi nez u Radeon9600 se kterou nemam moc dobre skusenosti.

Dalsi vec je, co musim udelat kdyz vymenuju grafiku kterou mam v linucu uz jednou nainstalovanou kdyz jsou oba Radeony. Je potreba preinstalovat ovladac? Nejsem na konfigurovani linuxu vubec dobry, celkem se obavam ze k vluli tomu budu muset linux kompletne preinstalovat, protze se mi nepodari ATI driver uspesne odinstalovat a zase nainstalovat.

Obrázek uživatele JirkaZ
Offline
Naposledy viděn: 6 let 5 měsíců zpět
Připojen: 17.10.2006 - 19:12
Tu druhou ATI

budete teprve kupovat? Jestli ano, zvolte raději něco od nVidie, má lepší pověst (i co se týče nativních ovladačů pro Linux).

JirkaZ

Obrázek uživatele ProkopHapala
Offline
Naposledy viděn: 15 let 7 měsíců zpět
Připojen: 07.08.2007 - 09:36
Ano, snazil jsem se sehnat

Ano, snazil jsem se sehnat neco od nVidie, ale nepodarilo se mi najit nic s podporou poslednich specifikaci OpenGL a shader model (rada Gf8000) pro AGP.

nVidiu bych preferoval nejen kvuli lepsi podpore linuxu ale predevsim kvuli o hodne lepsi podpore GPGPU programovani (CUDA, physiX) kvuli jehoz vyzkouseni prave chci upgradovat, bohuzel jestli jsem to spravne pochopil rada 8000 se pro AGP vubec nevyrabi.

Takze jsem se rozhodl koupit radeon s co nejmorenejsi architekturuou a budu doufat ze vetsinu examplu shaderu ze stranek nvidie (GPU gems...) na ni spustim. 1700,- je precijen velmi malo oproti koupi noveho PC ktere v soucasnosti jinak nepotrebuji.