2 příspěvky / 0 new
Poslední
Neznámý
Obrázek uživatele Neznámý
HP6320

Chci koupit notebook a provozovat na něm suse. Máte někdo zkušenosti s tímto modelem od packardu? Budu vděčný za jakoukoliv zkušenost.
Dík

Obrázek uživatele standa.e
Offline
Naposledy viděn: 10 let 9 měsíců zpět
Připojen: 20.06.2006 - 20:47
notebook HP

Mam cerstve hp nx6125 EK107ES a stejne cerstvi jsem i linuxar. Na zadny zavazny problem jsem nenarazil (zatim) - snad jen s nezakodovanym regionem u mechaniky. Take jsem se nejspis navzdy rozloucil se cteckou otisku prstu (to by nebolelo) a multimedialnima klavesama (tlumeni zvuku, zvysovani hlasitosti) - to musim delat mysitkem a tohle jedine mne hodne stve. Jinak pohoda.

Je to jiny model, ale snad Ti to nejak pomuze... Kazdopadne se zda, ze IBM ma vyrazne lepsi podporu...

Obrázek uživatele sroubekf
Offline
Naposledy viděn: 17 let 5 měsíců zpět
Připojen: 29.10.2006 - 10:40
nc6320

nainstaloval jsem si na HP nc6320 Suse 10.1 se vsemi aktualizacemi. Nevim presne, co znamena, ze vse funguje, ale v mem pripade napriklad nefuguje jeste infromace o stavu baterie, zda-li je pripojen zdoj a nefunguje suspend to RAM (ani po zkouseni mnoha parametru v s2ram). Myslim, ze ACPI pod Suse na tomto modelu nefunguje spravne. Mate nekdo zkusenost, co by se s tim dalo delat. Zatim muj notebook tedy moc mobilni neni po Suse.