Yoga For Relief from Back Pain - Yoga Trainer

Distribuce: 

Overcome almost all sorts of health issues through Yoga. If you are unaware of the right postures then Yoga teacher training course is a relevant way out for you. This platform will teach you the best ways to perform Restorative yoga along with many different asana as well. Yoga training school in India is there for those who are in need to have best health in the long run. Go for RYP as here you will learn everything from Bikram Yoga to different types of pranayama. Yoga trainers also teach you meditation in deep.

Yoga Certification Classes Started in Rishikesh

Distribuce: 

Yoga trainer has ability to teach you the ways to perform Vinyasa yoga and many different types of Yoga as well. Go for the recommended Yoga training school such as RYP and catch superior results for sure. Join the Yoga Training Classes in Rishikesh our trained yoga teacher can teach you the many types of asana in just a few days so when you can think about to learn the yoga then come to rishikesh and join our yoga training center.

Thumbleweed a rozložení klávesnice

Distribuce: 

Zdravím,
po instalaci thumbleweed se objevila podivnost:
V prostředí KDE se v systémové části panelu jednak objeví EN - jakýsi iBUS (dosud jsem to tam neviděl, nevím proč to tam je) a především se nastavuje přímo US klávesnice, bez toho, že by šla přepnout pomocí ctrl-alt-K. Buď je nutno otevřít rozložení klávesnice, něco změnit a uložit, nebo pravým tlačítkem myši otevřít nabídku a vybrat správnou (např. českou, ale dělá to i ruská). Jako by byl problém s X serverem, ale nevím, co s tím.
Děkuji za radu.

Autor: jik

Po několika chybných zadáních nežádá heslo

Distribuce: 

ale naběhne automaticky.
Tento problém: moje žena několikrát zadala špatně heslo pro přihlašování do systému. Pak počítač otráveně vypnula a při dalším zapnutí systém naběhl bez dotazu na heslo. Nyní to funguje tak, že po zapnutí to naběhne bez dotazu na heslo.
Dá se této situaci nějak zabránit?
Existuje dobrý důvod, proč tento počítač nesmí být přístupný bez hesla.

(opensuse thumbleweed, XFCE)

Autor: RNA

Grafika Nvidia

Distribuce: 

Ahoj, prosím o radu k instalaci grafického ovladače.Mám grafiku Nvidia ge force GT710, pokud instaluji ovladače s komunitního repa, jsou tam 3, nevím který vybrat, zkusil jsem poslední, ale po restartu nenaběhne obraz ,takže jsem musel znova instalovat celý system, jen bych uvedl, že na hry počítač nepotřebuji, jen k práci, postačí ten základní od nouveau.
Děkuji za radu.
Opensuse 42.3
Procesor AMD 6 jader 3.31Mhz
Paměť 4GB 1600Mhz

Fórum: 

Stránky