Půzkum o využití openSUSE Connect

conectMožná si pamatujete, že v našem týmu (openSUSE Boosters) jsme před dlouhým časem vytvořily web openSUSE Connect. Jeho hlavním cílem bylo nahradit zastaralé users.opensuse.org, které nejen postrádalo požadované funkce, ale navíc o tomto portálu nikdo nevěděl a nenavštěvoval ho.

Chtěli jsme správu uživatelských dat udělat přívětivější, snadnější a zároveň nabídnout i něco navíc. Jedním z cílů bylo mít takovou hezkou domácí stránku, kterou každé ráno otevřete, zjistíte co se děje a vrhnete se do práce. Protoi jsme také vytvořili různé widgety jako bugzilla widget, který zobrazuje vaše bugy, obs widget zobrazující stav vašich projektů v obs nebo napřiklad Karma widget, aby ste se mohli chlubit svými příspěvky. Jelikož openSUSE Connect už nějaký čas běží a žije, chtěl bych udělat takový drobný průzkum jak se openSUSE komunitě líbí. Co jsme udělali dobře? Co se nám zas až tak nepovedlo? Co by se dalo zlepšit? A má to vůbec cenu?

Neslibuju, že když si komunita vymyslí integraci Angry Birds, tak že jí tam někdo z nás dodělá, ale určitě nám to pomůže při rozhodování se co s Connectem dál. Vyplňte mi tedy anketu prosím a já pak dám vědět jak to celé dopadlo ;-)

Autor: Neznámý

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <h2> <pre>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.